Halapala 2023

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali o skautském závodě Halapala, který se bude konat 4.11. – 5.11. Jedná se o večerní závod dvoučlenných a tříčlenných hlídek. Závod se skládá z netradičních disciplín, ale i ze základních skautských dovedností. Celou akci organizuje 14. skautské středisko Františka Matulíka Pozlovice. Přespání je zajištěno v obecním sále úřadu Pozlovice. K dispozici budou záchody i sprchy.

Sraz: Sobota 4.11. 13:10 – Autobusové nádraží Zlín, nástupiště 44

Návrat: Neděle 5.11. 10:30 – tamtéž

S sebou: 180 Kč, Karimatka, spacák, teplé nepromokavé oblečení (závod bude probíhat ve večerních hodinách za jakéhokoliv počasí), přezůvky, potřeby osobní hygieny, ešus, hrnek, jídlo na celou dobu (2 dny) kromě sobotní večeře, ta je zajištěna.

Na závod: baterka, nůž, buzola, šátek, deník, tužka, KPZ, menší batoh

Účast prosím potvrďte níže ve formuláři ideálně do neděle 29.10. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf00FdhtQnscsg4nvIFmxjZlCZMlQDvbvLQva_H0N5OXt905g/viewform?usp=sf_link

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat

E-mail: rupert@skaut.cz Telefon: 737 346 806