Vánoční výprava

Vážení rodiče,
o víkendu 15. – 17. prosince nás čeká každoroční Vánoční výprava. Tentokrát v dětském centru Březiny u Vsetína.

Sraz: 15.12.(pátek) 15:30 – autobusové nádraží ve Zlíně

Návrat: 17.12.(neděle) 14:40 – tamtéž

S sebou: 500 Kč, průkaz na uplatnění slevy(v případě že je dítěti 15+), páteční večeře + buchta, spacák, karimatku, oblečení na spaní, ešus+  příbor, hrnek, hygienické potřeby, skautský kroj nebo aspoň šátek, baterku, jídlo pro zvířátkasvíčku a skořápky od ořechů (na pouštění lodiček) a samozřejmě cukroví.

Prosíme o potvrzení účasti nejpozději do 13.12. v odkaze vloženém níže. Zároveň bychom Vás touto cestou chtěli požádat o vyplnění veškerých alergií vašeho dítěte. Tyto údaje nám usnadní plánování a organizaci budoucích akcí, zejména letního tábora. Odkaz se týká všech dětí, a proto Vás žádáme abyste vyplnili formulář bez ohledu na to, jestli se vaše dítě účastní výpravy, nebo ne.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

telefon: 737 342 422

email: caloud.simon@skaut.cz

Přihlašovací formulář:

Tímto mi nezbývá než vám popřát hezký večer a ničím nerušené Vánoce.

Za tým naších vedoucích,

Šimon Čaloud