Tábor 2024

Vážení rodiče,
posílám dlouho očekávané detailnější informace k letošnímu stanovému táboru.

Tábor je vrcholem skautského roku a možností vyzkoušet si naostro dovednosti získané na schůzkách a výpravách. Skautský tábor našeho střediska je společný – všichni skauti a skautky se tak alespoň jednou ročně potkají na 2 týdny v přírodě.

Termín: 7. 7. – 20. 7. 2024 (od neděle do soboty)
Kde: v katastru obce Bezuchov

Táborová přihláška

Přihlášku, potvrzení od lékaře, souhlas i prohlášení najdete v odkazu na Google disk.

Letos budeme stále vybírat papírové přihlášky, jelikož e-přihlášky zatím nepodporují všechny možnosti, které bychom potřebovali.

Přihláška má tři části. Přihlášku a potvrzení od doktora bude možné tento rok poslat pomocí formuláře jako PDF soubor a nebo klasicky donést na schůzky. Prohlášení o bezinfekčnosti, které nesmí být starší než tři dny, se odevzdává až při nástupu na tábor.

Formát souboru musí být PDF a název souboru jméno dítěte (přijmení-jméno.pdf). Google formulář na zaslání naskenované přihlášky a potvrzení od lékaře: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfNpllIhR3ipR6c8o4KgoD6NLwNj4le4CqBbTss5dhjvQTgMQ/viewform?usp=sharing

*Při nahrávání souboru je nutné Google přihlášení.

Důležité termíny

23. 6. 2024 – schůzka s rodiči

23. 6. 2024 – odevzdání přihlášek

28. 6. 2024 – zaplacení účastnického poplatku

7. 7. 2024 – začátek tábora

Platba

Nově bude možné platit pouze převodem na účet.

Na účet: 238 735 656 / 0300 jako VS použijte prvních 6 čísel RČ dítěte a do zprávy uveďte jméno dítěte

Hromadnou objednávku krojů máme i letos v plánu.

Další informace jako téma tábora, kostým nebo co s sebou se dozvíte nejpozději na schůzce s rodiči.
Upozorňuji, že kapacita bude omezená a pokud se sejde více než 35 dětí, přednost budou mít ty, které pojedou na oba dva týdny a v průběhu roku se účastní akcí. Tábor by měl být trochu odměnou a trochu vyvrcholením skautského roku.